Kerää kokemusta,
etsi oikeaa alaa, tee suunnitelma!

 

Ajankohtaista

 
01.03.2018

Työvalmentajan sijainen haussa Taitoverstaalle

Nuorisoverstas hakee Joensuun Taitoverstaan tiimiin työvalmentajan sijaista. Kiinnostuksen herättyä tutustu asiaan lähemmin klikkaamalla itsesi linkistä sisään.
Lue lisää
08.01.2018

Innolla uuteen vuoteen!

Vuosi 2018 on alkanut vauhdilla ja Nuorisoverstaan toiminta jatkuu tuttuun tapaan niin Joensuussa, Outokummussa kuin Polvijärvelläkin.
Lue lisää
30.11.2017

Taitoverstaan Avoimet ovet

Tule tutustumaan nuorten työpajatoimintaan! Mahdollista osallistua joulukoristetyöpajaan, nauttia glögiä ja piparia sekä tutustua nuorten töihin. Olet lämpimästi tervetullut!
Lue lisää

Olemme myös Facebookissa

 

 
 
 

Henkilökunta

Tässä näet Nuorisoverstaan henkilökunnan. Vasemmalta voit valita haluamasi toimipisteen.

 

Näytä

Anita
Makkonen

Johtava valmentaja

050 437 2825
anita.makkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Ulla
Mänttäri-Tikka

Toiminnanjohtaja

050 492 3306
ulla.manttari-tikka@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Iina
Friman

Yksilövalmentaja

050 464 0469
iina.friman@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jaana
Kokkonen

Työ- ja yksilövalmentaja Outokumpu

044 755 9580
jaana.kokkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Nora
Kettunen

Työvalmentaja, tekstiili

050 439 5406
nora.kettunen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jemina
Markkanen

Etsivä nuorisotyöntekijä Polvijärvi

050 348 4278
jemina.markkanen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jenni
Turpeinen

Etsivä nuorisotyöntekijä

050 433 2006
jenni.turpeinen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Veli
Kananen

Työvalmentaja, tekninen

050 439 5405
veli.kananen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Nora
Kettunen

Työvalmentaja, Miun kurssi

050 325 2937
nora.kettunen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Anita
Makkonen

Johtava valmentaja

050 437 2825
anita.makkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Ulla
Mänttäri-Tikka

Toiminnanjohtaja

050 492 3306
ulla.manttari-tikka@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Iina
Friman

Yksilövalmentaja

050 464 0469
iina.friman@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Nora
Kettunen

Työvalmentaja, tekstiili

050 439 5406
nora.kettunen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Veli
Kananen

Työvalmentaja, tekninen

050 439 5405
veli.kananen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jaana
Kokkonen

Työ- ja yksilövalmentaja Outokumpu

044 755 9580
jaana.kokkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Ulla
Mänttäri-Tikka

Toiminnanjohtaja

050 492 3306
ulla.manttari-tikka@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jemina
Markkanen

Etsivä nuorisotyöntekijä Polvijärvi

050 348 4278
jemina.markkanen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jenni
Turpeinen

Etsivä nuorisotyöntekijä

050 433 2006
jenni.turpeinen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

 
 

Ota yhteyttä

Joensuun Nuorisoverstas Ry

Tulliportinkatu 54

80130 Joensuu

 

Taitoverstaan myymälä ja töiden vastaanotto arkisin 8:00 - 14:00
Toimisto avoinna arkisin 8:00 - 15:30