29.01.2021

Haetaan siivoojaa Taitoverstaalle!

Etsimme huolellista ja joutuisaa siivoojaa Taitoverstaan tilojen siisteyden ylläpitoon.
Lue lisää
29.01.2021

Haetaan osa-aikaohjaajaa Taitoverstaan keittiölle!

Haemme Joensuun Taitoverstaan keittiölle elämänmyönteistä ja tulevaisuuspositiivista ohjaajaa osa-aikatyöhön. Jos kiinnostuksesi heräsi, tutustu asiaan lähemmin klikkaamalla itsesi linkistä sisään.
Lue lisää
18.12.2020

Hyvää joulua!

Nuorisoverstas toivottaa hyvää joulua kaikille! Taitoverstas on joulutauolla 21.12.2020 - 3.1.2021 Palaamme työn touhuun maanantaina 4.1.2021
Lue lisää
 
 
 

Henkilökunta

Tässä näet Nuorisoverstaan henkilökunnan. Vasemmalta voit valita haluamasi toimipisteen.

 

Näytä

Ulla
Mänttäri-Tikka

Toiminnanjohtaja

050 492 3306
ulla.manttari-tikka@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Iina
Friman

Yksilövalmentaja, Taitoverstas

050 464 0469
iina.friman@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jaana
Kokkonen

Työ- ja yksilövalmentaja, Outokumpu

044 755 9580
jaana.kokkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Liisa
Saali

Työvalmentaja, tekstiili, Taitoverstas

050 439 5406
liisa.saali@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jenna
Korhonen

Etsivä nuorisotyöntekijä, Polvijärvi

050 348 4278
jenna.korhonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jenni
Turpeinen

Etsivä nuorisotyöntekijä, Joensuu

050 433 2006
jenni.turpeinen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Veli
Kananen

Työvalmentaja, tekninen, Taitoverstas

050 439 5405
veli.kananen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Nora
Kettunen

Yksilövalmentaja ja tiimikoordinaattori, Taitoverstas

050 325 2937
nora.kettunen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Paula
Varis

Ohjaaja, Taitoverstas


paula.varis@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jokke
Saharinen

Ohjaaja, Taitoverstas


jokke.saharinen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jonna
Karhapää

Mission Possible- hanketyöntekijä, Taitoverstas

050 520 2687
jonna.karhapaa@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Heidi
Ratilainen

Mission Possible- hanketyöntekijä, Taitoverstas

050 401 5186
heidi.ratilainen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Silja
Holm

Yksilövalmentaja

050 5278398
silja.holm@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Tomi
Järveläinen

Ohjaaja, Taitoverstas

050 5712411
tomi.jarvelainen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Harri
Julku

Ohjaaja, Taitoverstas


harri.julku@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Ulla
Mänttäri-Tikka

Toiminnanjohtaja

050 492 3306
ulla.manttari-tikka@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Iina
Friman

Yksilövalmentaja, Taitoverstas

050 464 0469
iina.friman@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Liisa
Saali

Työvalmentaja, tekstiili, Taitoverstas

050 439 5406
liisa.saali@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Veli
Kananen

Työvalmentaja, tekninen, Taitoverstas

050 439 5405
veli.kananen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Nora
Kettunen

Yksilövalmentaja ja tiimikoordinaattori, Taitoverstas

050 325 2937
nora.kettunen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Paula
Varis

Ohjaaja, Taitoverstas


paula.varis@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jokke
Saharinen

Ohjaaja, Taitoverstas


jokke.saharinen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jonna
Karhapää

Mission Possible- hanketyöntekijä, Taitoverstas

050 520 2687
jonna.karhapaa@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Heidi
Ratilainen

Mission Possible- hanketyöntekijä, Taitoverstas

050 401 5186
heidi.ratilainen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Silja
Holm

Yksilövalmentaja

050 5278398
silja.holm@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Tomi
Järveläinen

Ohjaaja, Taitoverstas

050 5712411
tomi.jarvelainen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Harri
Julku

Ohjaaja, Taitoverstas


harri.julku@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jaana
Kokkonen

Työ- ja yksilövalmentaja, Outokumpu

044 755 9580
jaana.kokkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Ulla
Mänttäri-Tikka

Toiminnanjohtaja

050 492 3306
ulla.manttari-tikka@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jenna
Korhonen

Etsivä nuorisotyöntekijä, Polvijärvi

050 348 4278
jenna.korhonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jenni
Turpeinen

Etsivä nuorisotyöntekijä, Joensuu

050 433 2006
jenni.turpeinen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

 
 

Ota yhteyttä

Joensuun Nuorisoverstas Ry

Tulliportinkatu 54

80130 Joensuu

 

Taitoverstaan myymälä ja töiden vastaanotto arkisin 8:00 - 14:00
Toimisto avoinna arkisin 8:00 - 15:30

Käytämme tällä sivustolla evästeitä parantaaksemme käyttökokemustasi. Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön