06.02.2019

Näyttö käyttöön -hankkeen kevätkausi

Näyttö käyttöön-hankkeen johtavana ajatuksena on edistää nuorten työelämään pääsyä mm. videotyöskentelyn avulla. Hanke toteuttaa minikursseja työnhakuun liittyvien aiheiden parissa. Minikurssit on suunnattu joensuulaisille 16-28 -vuotiaille työttömille tai työttömyysuhan alaisille nuorille sekä kohderyhmän nuorten kanssa toimiville tahoille.
Lue lisää
20.12.2018

Nuorisoverstas joulutauolla!

Nuorisoverstaan väki on joulutauolla 21.12.2018 -1.1.2019. Toivotamme kaikille oikein hyvää ja rauhallista joulua ja onnea uudelle vuodelle!!
Lue lisää
10.12.2018

Yksilövalmentajan sijainen haussa Taitoverstaalle

Nuorisoverstas hakee Joensuun Taitoverstaan tiimiin yksilövalmentajan sijaista. Kiinnostuksen herättyä tutustu asiaan lähemmin klikkaamalla itsesi linkistä sisään.
Lue lisää
 
 
 

Henkilökunta

Tässä näet Nuorisoverstaan henkilökunnan. Vasemmalta voit valita haluamasi toimipisteen.

 

Näytä

Anita
Makkonen

Yksilövalmentaja

050 437 2825
anita.makkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Ulla
Mänttäri-Tikka

Toiminnanjohtaja

050 492 3306
ulla.manttari-tikka@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Iina
Friman

Yksilövalmentaja

050 464 0469
iina.friman@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jaana
Kokkonen

Työ- ja yksilövalmentaja Outokumpu. Vapaalla 31.7.2019 saakka.

044 755 9580
jaana.kokkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Sanna
Ikonen

Työvalmentaja, tekstiili

050 439 5406
sanna.ikonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jemina
Markkanen

Etsivä nuorisotyöntekijä Polvijärvi

050 348 4278
jemina.markkanen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jenni
Turpeinen

Etsivä nuorisotyöntekijä Joensuu

050 433 2006
jenni.turpeinen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Veli
Kananen

Työvalmentaja, tekninen

050 439 5405
veli.kananen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Nora
Kettunen

Näyttö käyttöön-Hankevastaava

050 325 2937
nora.kettunen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Anu
Kinnunen

Ohjaaja


anu.kinnunen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Tatu
Pyykkönen

Ohjaaja


tatu.pyykkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Suvi
Heikkinen

Yksilövalmentaja Outokumpu

044 755 9580
suvi.heikkinen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Silja
Holm

Yksilövalmentaja

050 344 0007
silja.holm@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Anita
Makkonen

Yksilövalmentaja

050 437 2825
anita.makkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Ulla
Mänttäri-Tikka

Toiminnanjohtaja

050 492 3306
ulla.manttari-tikka@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Iina
Friman

Yksilövalmentaja

050 464 0469
iina.friman@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Sanna
Ikonen

Työvalmentaja, tekstiili

050 439 5406
sanna.ikonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Veli
Kananen

Työvalmentaja, tekninen

050 439 5405
veli.kananen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Anu
Kinnunen

Ohjaaja


anu.kinnunen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Tatu
Pyykkönen

Ohjaaja


tatu.pyykkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Silja
Holm

Yksilövalmentaja

050 344 0007
silja.holm@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jaana
Kokkonen

Työ- ja yksilövalmentaja Outokumpu. Vapaalla 31.7.2019 saakka.

044 755 9580
jaana.kokkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Suvi
Heikkinen

Yksilövalmentaja Outokumpu

044 755 9580
suvi.heikkinen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Ulla
Mänttäri-Tikka

Toiminnanjohtaja

050 492 3306
ulla.manttari-tikka@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jemina
Markkanen

Etsivä nuorisotyöntekijä Polvijärvi

050 348 4278
jemina.markkanen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jenni
Turpeinen

Etsivä nuorisotyöntekijä Joensuu

050 433 2006
jenni.turpeinen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

 
 

Ota yhteyttä

Joensuun Nuorisoverstas Ry

Tulliportinkatu 54

80130 Joensuu

 

Taitoverstaan myymälä ja töiden vastaanotto arkisin 8:00 - 14:00
Toimisto avoinna arkisin 8:00 - 15:30

Käytämme tällä sivustolla evästeitä parantaaksemme käyttökokemustasi. Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön