18.12.2020

Hyvää joulua!

Nuorisoverstas toivottaa hyvää joulua kaikille! Taitoverstas on joulutauolla 21.12.2020 - 3.1.2021 Palaamme työn touhuun maanantaina 4.1.2021
Lue lisää
16.12.2020

Verkkoverstas hankkeen toimintakauden esittely

On tullut aika katsoa taaksepäin kulunutta vuotta ja Verkkoverstas-hankkeen toimintakautta. Mukaan mahtui hienoja hetkiä nuorten, yhteistyöverkostojen sekä sidosryhmien kanssa!
Lue lisää
03.12.2020

Joulukortit 2020

Ihanat, nuorten suunnittelemat ja toteuttamat joulukortit vielä tilattavissa!!
Lue lisää
 
 
 

Henkilökunta

Tässä näet Nuorisoverstaan henkilökunnan. Vasemmalta voit valita haluamasi toimipisteen.

 

Näytä

Ulla
Mänttäri-Tikka

Toiminnanjohtaja

050 492 3306
ulla.manttari-tikka@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Iina
Friman

Yksilövalmentaja, Taitoverstas

050 464 0469
iina.friman@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jaana
Kokkonen

Työ- ja yksilövalmentaja, Outokumpu

044 755 9580
jaana.kokkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Liisa
Saali

Työvalmentaja, tekstiili, Taitoverstas

050 439 5406
liisa.saali@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jenna
Korhonen

Etsivä nuorisotyöntekijä, Polvijärvi

050 348 4278
jenna.korhonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jenni
Turpeinen

Etsivä nuorisotyöntekijä, Joensuu

050 433 2006
jenni.turpeinen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Veli
Kananen

Työvalmentaja, tekninen, Taitoverstas

050 439 5405
veli.kananen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Nora
Kettunen

Hankevastaava, Verkkoverstas-hanke / Yksilövalmentaja ja tiimikoordinaattori, Taitoverstas

050 325 2937
nora.kettunen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Paula
Varis

Ohjaaja, Taitoverstas


paula.varis@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Tatu
Pyykkönen

Hanketyöntekijä, Verkkoverstas-hanke

050 520 2687
tatu.pyykkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Heidi
Ratilainen

Yksilövalmentaja, Taitoverstas

050 401 5186
heidi.ratilainen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jokke
Saharinen

Ohjaaja, Taitoverstas


jokke.saharinen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Ulla
Mänttäri-Tikka

Toiminnanjohtaja

050 492 3306
ulla.manttari-tikka@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Iina
Friman

Yksilövalmentaja, Taitoverstas

050 464 0469
iina.friman@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Liisa
Saali

Työvalmentaja, tekstiili, Taitoverstas

050 439 5406
liisa.saali@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Veli
Kananen

Työvalmentaja, tekninen, Taitoverstas

050 439 5405
veli.kananen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Nora
Kettunen

Hankevastaava, Verkkoverstas-hanke / Yksilövalmentaja ja tiimikoordinaattori, Taitoverstas

050 325 2937
nora.kettunen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Paula
Varis

Ohjaaja, Taitoverstas


paula.varis@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Tatu
Pyykkönen

Hanketyöntekijä, Verkkoverstas-hanke

050 520 2687
tatu.pyykkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Heidi
Ratilainen

Yksilövalmentaja, Taitoverstas

050 401 5186
heidi.ratilainen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jokke
Saharinen

Ohjaaja, Taitoverstas


jokke.saharinen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jaana
Kokkonen

Työ- ja yksilövalmentaja, Outokumpu

044 755 9580
jaana.kokkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Ulla
Mänttäri-Tikka

Toiminnanjohtaja

050 492 3306
ulla.manttari-tikka@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jenna
Korhonen

Etsivä nuorisotyöntekijä, Polvijärvi

050 348 4278
jenna.korhonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jenni
Turpeinen

Etsivä nuorisotyöntekijä, Joensuu

050 433 2006
jenni.turpeinen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

 
 

Ota yhteyttä

Joensuun Nuorisoverstas Ry

Tulliportinkatu 54

80130 Joensuu

 

Taitoverstaan myymälä ja töiden vastaanotto arkisin 8:00 - 14:00
Toimisto avoinna arkisin 8:00 - 15:30

Käytämme tällä sivustolla evästeitä parantaaksemme käyttökokemustasi. Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön