10.12.2018

Yksilövalmentajan sijainen haussa Taitoverstaalle

Nuorisoverstas hakee Joensuun Taitoverstaan tiimiin yksilövalmentajan sijaista. Kiinnostuksen herättyä tutustu asiaan lähemmin klikkaamalla itsesi linkistä sisään.
Lue lisää
04.12.2018

Pop up -piste Isossa Myyssä 7.12!

Nuorisoverstas pitää jouluista pop up -pistettään joensuun Isossa Myyssä 7.12! Pisteellämme on myynnissä nuorten tekemiä joulutuotteita sekä mukana myös onnenpyörä!
Lue lisää
16.11.2018

Kiitos koulutukseen osallistuneille!

Kiitos kaikille "Videon teon abc" - koulutuspäivään osallistuneille! Paljon oppia ja tärkeää asiaa yhden päivän aikana, tästä on hyvä lähteä ohjaamaan videotyöskentelyä!
Lue lisää
 
 
 

Henkilökunta

Tässä näet Nuorisoverstaan henkilökunnan. Vasemmalta voit valita haluamasi toimipisteen.

 

Näytä

Anita
Makkonen

Yksilövalmentaja

050 437 2825
anita.makkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Ulla
Mänttäri-Tikka

Toiminnanjohtaja

050 492 3306
ulla.manttari-tikka@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Iina
Friman

Yksilövalmentaja

050 464 0469
iina.friman@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jaana
Kokkonen

Työ- ja yksilövalmentaja Outokumpu

044 755 9580
jaana.kokkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Sanna
Ikonen

Työvalmentaja, tekstiili

050 439 5406
sanna.ikonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jemina
Markkanen

Etsivä nuorisotyöntekijä Polvijärvi

050 348 4278
jemina.markkanen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jenni
Turpeinen

Etsivä nuorisotyöntekijä

050 433 2006
jenni.turpeinen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Veli
Kananen

Työvalmentaja, tekninen

050 439 5405
veli.kananen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Nora
Kettunen

Työ- ja yksilövalmentaja

050 325 2937
nora.kettunen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Katariina
Kauppila

Ohjaaja


katariina.kauppila@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Hanna
Hyttinen

Hanketyöntekijä

0503440007
hanna.hyttinen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Anu
Kinnunen

Osa-aika ohjaaja


anu.kinnunen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Tatu
Pyykkönen

Osa-aika ohjaaja


tatu.pyykkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Anita
Makkonen

Yksilövalmentaja

050 437 2825
anita.makkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Ulla
Mänttäri-Tikka

Toiminnanjohtaja

050 492 3306
ulla.manttari-tikka@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Iina
Friman

Yksilövalmentaja

050 464 0469
iina.friman@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Sanna
Ikonen

Työvalmentaja, tekstiili

050 439 5406
sanna.ikonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Veli
Kananen

Työvalmentaja, tekninen

050 439 5405
veli.kananen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Nora
Kettunen

Työ- ja yksilövalmentaja

050 325 2937
nora.kettunen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Anu
Kinnunen

Osa-aika ohjaaja


anu.kinnunen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Tatu
Pyykkönen

Osa-aika ohjaaja


tatu.pyykkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jaana
Kokkonen

Työ- ja yksilövalmentaja Outokumpu

044 755 9580
jaana.kokkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Ulla
Mänttäri-Tikka

Toiminnanjohtaja

050 492 3306
ulla.manttari-tikka@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jemina
Markkanen

Etsivä nuorisotyöntekijä Polvijärvi

050 348 4278
jemina.markkanen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jenni
Turpeinen

Etsivä nuorisotyöntekijä

050 433 2006
jenni.turpeinen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

 
 

Ota yhteyttä

Joensuun Nuorisoverstas Ry

Tulliportinkatu 54

80130 Joensuu

 

Taitoverstaan myymälä ja töiden vastaanotto arkisin 8:00 - 14:00
Toimisto avoinna arkisin 8:00 - 15:30

Käytämme tällä sivustolla evästeitä parantaaksemme käyttökokemustasi. Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön