19.05.2020

Taitoverstaan avaaminen 1.6.2020

Ajankohtainen tiedote Taitoverstaan avaamisesta, nuorten työskentelystä, turvallisuuden huomioimisesta, käynnistyneestä Verkkoverstas-hankkeesta ja henkilöstömuutoksista.
Lue lisää
06.05.2020

Rajoitustoimien purkaminen

Taitoverstas avaa ovensa 1.6.2020. Pyrimme löytämään parhaan mahdollisen tavan aloittaa työpajatoiminnan hallitusti, tiedotamme käytännöistä viikon 20 aikana lisää! Nuorten valmennusta jatketaan ohessa koko ajan.
Lue lisää
20.04.2020

Verkkoverstaalla vaihtuvat teemat joka päivä!

Meidät tavoittaa discordista, jossa kokoonnumme joka arkipäivä klo 10-11 sekä klo 14-15 vaihtuvien teemojen parissa. Mukaan olemme saaneet myös yhteistyötahoja!! Kannattaa tulla kuulolle! Mukaan pääset meidän Discord-linkin kautta: https://discord.gg/gxWtZKd
Lue lisää
 
 
 

Henkilökunta

Tässä näet Nuorisoverstaan henkilökunnan. Vasemmalta voit valita haluamasi toimipisteen.

 

Näytä

Anita
Makkonen

Yksilövalmentaja, Taitoverstas

050 437 2825
anita.makkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Ulla
Mänttäri-Tikka

Toiminnanjohtaja

050 492 3306
ulla.manttari-tikka@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Iina
Friman

Yksilövalmentaja, Taitoverstas

050 464 0469
iina.friman@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jaana
Kokkonen

Työ- ja yksilövalmentaja, Outokumpu

044 755 9580
jaana.kokkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Sanna
Ikonen

Työvalmentaja, tekstiili, Taitoverstas

050 439 5406
sanna.ikonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jemina
Markkanen

Etsivä nuorisotyöntekijä, Polvijärvi

050 348 4278
jemina.markkanen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jenni
Turpeinen

Etsivä nuorisotyöntekijä, Joensuu

050 433 2006
jenni.turpeinen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Veli
Kananen

Työvalmentaja, tekninen, Taitoverstas

050 439 5405
veli.kananen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Nora
Kettunen

Hankevastaava, Verkkoverstas-hanke / Yksilövalmentaja ja tiimikoordinaattori, Taitoverstas

050 325 2937
nora.kettunen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Paula
Varis

Ohjaaja, Taitoverstas


paula.varis@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Tatu
Pyykkönen

Hanketyöntekijä, Verkkoverstas-hanke

050 520 2687
tatu.pyykkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Heidi
Ratilainen

Yksilövalmentaja, Taitoverstas

050 401 5186
heidi.ratilainen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jokke
Saharinen

Ohjaaja, Taitoverstas


jokke.saharinen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Toni
Korhonen

Ohjaaja, Taitoverstas


toni.korhonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Sari
Hämäläinen

Ohjaaja, Taitoverstas


sari.hamalainen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Anita
Makkonen

Yksilövalmentaja, Taitoverstas

050 437 2825
anita.makkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Ulla
Mänttäri-Tikka

Toiminnanjohtaja

050 492 3306
ulla.manttari-tikka@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Iina
Friman

Yksilövalmentaja, Taitoverstas

050 464 0469
iina.friman@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Sanna
Ikonen

Työvalmentaja, tekstiili, Taitoverstas

050 439 5406
sanna.ikonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Veli
Kananen

Työvalmentaja, tekninen, Taitoverstas

050 439 5405
veli.kananen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Nora
Kettunen

Hankevastaava, Verkkoverstas-hanke / Yksilövalmentaja ja tiimikoordinaattori, Taitoverstas

050 325 2937
nora.kettunen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Paula
Varis

Ohjaaja, Taitoverstas


paula.varis@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Tatu
Pyykkönen

Hanketyöntekijä, Verkkoverstas-hanke

050 520 2687
tatu.pyykkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Heidi
Ratilainen

Yksilövalmentaja, Taitoverstas

050 401 5186
heidi.ratilainen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jokke
Saharinen

Ohjaaja, Taitoverstas


jokke.saharinen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Toni
Korhonen

Ohjaaja, Taitoverstas


toni.korhonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jaana
Kokkonen

Työ- ja yksilövalmentaja, Outokumpu

044 755 9580
jaana.kokkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Ulla
Mänttäri-Tikka

Toiminnanjohtaja

050 492 3306
ulla.manttari-tikka@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jemina
Markkanen

Etsivä nuorisotyöntekijä, Polvijärvi

050 348 4278
jemina.markkanen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jenni
Turpeinen

Etsivä nuorisotyöntekijä, Joensuu

050 433 2006
jenni.turpeinen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

 
 

Ota yhteyttä

Joensuun Nuorisoverstas Ry

Tulliportinkatu 54

80130 Joensuu

 

Taitoverstaan myymälä ja töiden vastaanotto arkisin 8:00 - 14:00
Toimisto avoinna arkisin 8:00 - 15:30

Käytämme tällä sivustolla evästeitä parantaaksemme käyttökokemustasi. Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön