02.04.2020

Poikkeustilanne jatkuu 15.3. saakka!

Mutta ei hätää! Meidät tavoittaa myös discordista, jossa kokoonnumme joka arki päivä klo 10-11 sekä klo 14-15 vaihtuvien teemojen parissa. Mukaan olemme saaneet myös yhteistyötahoja!! Kannattaa tulla kuulolle! Mukaan pääset meidän Discord-linkin kautta: https://discord.gg/gxWtZKd
Lue lisää
22.03.2020

Verkkoverstas starttaa 23.3.2020 klo 10!

Nuorisoverstaan valmennuspalvelut ovat nuorten saatavilla myös poikkeustilanteessa!
Lue lisää
17.03.2020

Joensuun Nuorisoverstas tiedottaa poikkeustilasta

Taitoverstaan ja Outokummun valmentajat sekä Joensuun ja Polvijärven etsivät nuorisotyöntekijät siirtyvät etätyöskentelyyn koronavirustartuntojen etenemisen ehkäisemiseksi.
Lue lisää
 
 
 

Henkilökunta

Tässä näet Nuorisoverstaan henkilökunnan. Vasemmalta voit valita haluamasi toimipisteen.

 

Näytä

Anita
Makkonen

Yksilövalmentaja

050 437 2825
anita.makkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Ulla
Mänttäri-Tikka

Toiminnanjohtaja

050 492 3306
ulla.manttari-tikka@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Iina
Friman

Yksilövalmentaja

050 464 0469
iina.friman@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jaana
Kokkonen

Työ- ja yksilövalmentaja Outokumpu

044 755 9580
jaana.kokkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Sanna
Ikonen

Työvalmentaja, tekstiili

050 439 5406
sanna.ikonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jemina
Markkanen

Etsivä nuorisotyöntekijä Polvijärvi

050 348 4278
jemina.markkanen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jenni
Turpeinen

Etsivä nuorisotyöntekijä Joensuu

050 433 2006
jenni.turpeinen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Veli
Kananen

Työvalmentaja, tekninen

050 439 5405
veli.kananen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Nora
Kettunen

Yksilövalmentaja, Tiimikoordinaattori

050 325 2937
nora.kettunen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Eveliina
Turunen

Ohjaaja


eveliina.turunen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Anita
Makkonen

Yksilövalmentaja

050 437 2825
anita.makkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Ulla
Mänttäri-Tikka

Toiminnanjohtaja

050 492 3306
ulla.manttari-tikka@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Iina
Friman

Yksilövalmentaja

050 464 0469
iina.friman@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Sanna
Ikonen

Työvalmentaja, tekstiili

050 439 5406
sanna.ikonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Veli
Kananen

Työvalmentaja, tekninen

050 439 5405
veli.kananen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Nora
Kettunen

Yksilövalmentaja, Tiimikoordinaattori

050 325 2937
nora.kettunen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Eveliina
Turunen

Ohjaaja


eveliina.turunen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jaana
Kokkonen

Työ- ja yksilövalmentaja Outokumpu

044 755 9580
jaana.kokkonen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Ulla
Mänttäri-Tikka

Toiminnanjohtaja

050 492 3306
ulla.manttari-tikka@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jemina
Markkanen

Etsivä nuorisotyöntekijä Polvijärvi

050 348 4278
jemina.markkanen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

Jenni
Turpeinen

Etsivä nuorisotyöntekijä Joensuu

050 433 2006
jenni.turpeinen@nuorisoverstas.fi

Lue Lisää

 
 

Ota yhteyttä

Joensuun Nuorisoverstas Ry

Tulliportinkatu 54

80130 Joensuu

 

Taitoverstaan myymälä ja töiden vastaanotto arkisin 8:00 - 14:00
Toimisto avoinna arkisin 8:00 - 15:30

Käytämme tällä sivustolla evästeitä parantaaksemme käyttökokemustasi. Jatkamalla sivuston käyttöä hyväksyt evästeiden käytön